Otroška animacija “Gumb za posebne dosežke” (Gumbi, 2016, 01’39”) je prejela drugo nagrado v kategoriji Junior mini na VAFI – 8. mednarodnem festivalu animiranega filma otrok in mladih v Varaždinu, Hrvaška.

Po lanski osvojitvi prve nagrade za animacijo “Firbec” (Sončki, 2016, 02’07”) na Festivalu Mali slon – 6. mednarodni festival otroškega in mladinskega filma Maribor smo ponovno ponosni na naše male animatorje.

Animacijo “Gumb za posebne dosežke” je ustvarila skupina otrok iz Vrtca Vodmat, v stop-motion tehniki, skupaj s filmsko animatorko Anko Kočevar, fotografom Tadejem Bernikom, glasbenikom Tomažem Gromom in vzgojiteljicama Suzano Teichmeister in Romano Kolbezen.

Otroško animacijo “Gumb za posebne dosežke” si lahko pogledate na tej povezavi (kliknite za povezavo).

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)