Preskoči na glavno vsebino

Dogodki in pomembna obvestila

  DAN ODPRTIH VRAT 4. in 9. marec 2021

  25.02.2021

  Spoštovani starši.

  Vpis otroka v vrtec je pomembna odločitev. Predvsem je pomembno, da ste starši prepričani, da vpisujete otroka v vrtec, ki vam ustreza glede na vaše potrebe in želje.

  V tem epidemiološkem času vas ne moremo povabiti na srečanje v vrtec. Zato smo se odločili, da vam ponudimo možnost srečanja preko ZOOM-a in vam tako odgovorimo na vaša vprašanja, ki bodo pripomogla k vaši odločitvi glede vpisa otroka v naš vrtec.

  Srečanje, ki je namenjeno vsem, ki si želite pred vpisom otroka v vrtec pridobiti več informacijo o našem vrtcu, bo organizirano v dveh terminih, in sicer  v četrtek, 4. marca, od 13. do 14. ure in v torek, 9. marca, od 16. do 17. ure.

  Za srečanje se lahko prijavite na e-naslov vrtec-vodmat@guest.arnes.si , v zadevi pa napišite ZOOM srečanje in pripišite želeni termin.

  Po prejeti prijavi vam bomo poslali vse dodatne informacije za naše srečanje.